wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W czwartek sesja rady miasta. Co w porządku obrad?

Radni miejscy znów zasiądą do obrad. Przed nimi długie posiedzenie wypełnione ważnymi dla miasta sprawami. Wśród punktów m.in. zmiany w budżecie oraz określenie wysokości stawek podatku od nieruchomości na terenie miasta Ostrołęki.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Wybór sekretarza obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad sesji oraz jego zmiany.

Reklama

4. Przyjęcie protokołu z LXVIII i LXIX sesji Rady Miasta Ostrołęki.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie przyjęcia "Programu współpracy Miasta Ostrołęki z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok".

6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu, uwzględnianej przy obliczaniu zwrotu rodzicom kosztów przewozu dzieci, młodzieży, uczniów oraz rodziców.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg położonych na terenie Miasta Ostrołęki i ich parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od wykonania dyspozycji usunięcia pojazdu.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki zmieniającej uchwałę w sprawie zmian w miejscowym ogólnym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Ostrołęki w zakresie jednostek strukturalnych: B1 I, B1 II, i B3 II (część północna) - rejon "Wojciechowice".

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu "Osiedle Wojciechowice" w Ostrołęce.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie nadania statutu Zespołowi Przedszkolnemu nr 1 w Ostrołęce.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie nadania statutu Zespołowi Przedszkolnemu nr 2 w Ostrołęce.

12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2022 r.

13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie włączenia zespołu do spraw asysty rodzinnej funkcjonującego przy Zespole Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce w struktury Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki zmieniającej uchwałę w sprawie utworzenia Zespołu do Obsługi Jednostek Organizacyjnych Miasta Ostrołęki oraz nadania statutu.

15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na terenie miasta Ostrołęki.

16. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki zmieniającej uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej na lata 2022 - 2042.

Reklama

17. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miasta Ostrołęki w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.

18. Przyjęcie informacji Prezydenta Miasta Ostrołęki o sprawach bieżących za październik 2022 roku.

19. Oświadczenia radnych.

20. Komunikaty i sprawy organizacyjne Rady Miasta Ostrołęki.

21. Zakończenie obrad LXXII sesji Rady Miasta Ostrołęki.

LXXII sesja Rady Miasta Ostrołęki odbędzie się 24 listopada 2022 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej nr 9 Urzędu Miasta Ostrołęki przy placu gen. Józefa Bema 1.

Odsłon: 1179 komentarze: 1
09:55, 23.11.2022r. Drukuj


Powrót


Tax @ 13:48, 23.11.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.0...248

Ustalenie stawek podatku od nieruchomości? Czyżby podwyżka podatków ?

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com