wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Uczniowie odwiedzili ostrołęcką komendę. Rozmawiali o aspektach służby w policji (zdjęcia)

Wizyta uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w siedzibie ostrołęckiej policji to jeden z elementów działań informacyjno-edukacyjnych przeprowadzanych przez policjantów zajmujących się szeroko pojętą profilaktyką.

Odwiedzający Komendę Miejską Policji w Ostrołęce dowiadują się wielu ciekawych rzeczy na temat policyjnej służby. Ważnym aspektem takich spotkań jest profilaktyka w zakresie różnego rodzaju zagrożeń bezpieczeństwa mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Reklama

- 21 listopada Komendę Miejską Policji odwiedzili kadeci z I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Ostrołęce. Z zaciekawieniem i skupieniem  wysłuchali informacji o ciekawych aspektach służby w policji, dowiedzieli się, jak wygląda zwykły dzień pracy, poznali sprzęt wykorzystywany przez policjantów. Uczniowie zobaczyli niebieski pokój, który przeznaczony jest do dla osób nieletnich. Oczywiście podczas spotkania na komendzie rozmawiano także o szeroko pojętym bezpieczeństwie - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Prowadzący spotkanie z uczniami st. asp. Krzysztof Kolator poruszył tematy związane z bezpieczeństwem na drodze, w środkach komunikacji oraz w internecie.

- Bardzo możliwe, że niektórzy z uczniów po ukończeniu nauki zasili nasze szeregi. Podczas tej krótkiej wizyty już dało się zauważyć ich predyspozycje do pracy w różnych rodzajach służb - m.in. zdyscyplinowanie - dodaje rzecznik prasowy.

Więcej zdjęć na stronie KMP w Ostrołęce. 

Fot. KMP w Ostrołęce

Odsłon: 1478 komentarze: 1
11:54, 24.11.2022r. Drukuj


Powrót


? @ 13:11, 25.11.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 81.108...77

Czy uczniowie w ramach nauki w przypadku przyszłych doświadczeń z policją zostali spałowani w pokoju z wyłączonymi kamerami?

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com