wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zespół do spraw asysty rodzinnej włączony w struktury MOPR

Radni podjęli jednogłośną decyzję w sprawie włączenia zespołu do spraw asysty rodzinnej funkcjonującego przy Zespole Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce w struktury Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

- Włączenie asysty w struktury MOPR ma na celu kompleksową współprace z rodziną, w tym zwiększenie możliwości pomocy potrzebującym rodzinom oraz dostępu do specjalistów zatrudnionych w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie - referował radny Wojciech Parzychowski.

Reklama

Radny Adam Kurpiewski pytał, czy w związku z procedura włączeniową zajda jakieś zmiany personalne i czy będą konsekwencje finansowe dla miasta.

- Żadnych konsekwencji finansowych nie będzie, ponieważ wszystkie osoby pracujące przy Zespole Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce przejdą do pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie. To włączenie jest wynikiem kontroli i my realizujemy zalecenia pokontrolne, które wskazały, że lepiej będzie aby te osoby współpracowały ściślej z MOPR - mówiła wiceprezydent Anna Gocłowska.

Głosowanie w tym zakresie odbyło się podczas sesji rady miasta 24 listopada br. 21 radnych było za, przy braku osób przeciwnych i wstrzymujących się.

Odsłon: 1027 komentarze: 0
12:17, 24.11.2022r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót