czwartek, 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Na licytacji koszulka z autografem utytułowanej lekkoatletki Justyny Święty-Ersetic

Zostały ostatnie godziny licytacji w szczytnym celu zorganizowanej przez wójta gminy Rzekuń Bartosza Podolaka. Aukcja dotyczy koszulki, na której autograf złożyła polska lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic, która w 2021 r. zdobyła złoty medal w sztafecie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

W biegu finałowym sztafetę tworzyła wraz z Karolem Zalewskim, Natalią Kaczmarek i Kajetanem Duszyńskim. Justyna ma na swoim koncie wiele innych osiągnięć sportowych. Może pochwalić się m.in. dwoma złotymi medalami, które zdobyła w ciągu półtorej godziny na Mistrzostwach Europy w lekkoatletyce w Berlinie (2018 r.) - pierwszy w biegu na 400 metrów, drugi w sztafecie 4×400 metrów.

- Koszulka złotej medalistki olimpijskiej może stać się cenną pamiątką dla osoby, która kolekcjonuje prawdziwe perełki. Dlatego gorąco zachęcam do licytacji ludzi o wielkich sercach, bo cel jest szczytny. Akcja pozwoli wesprzeć leczenie chorego dziecka z terenu gminy Rzekuń. Otwórzmy swoje serca i pomóżmy potrzebującym! Startujemy! - pisze wójt Podolak.

Zasady licytacji:

Licytacja kończy się 29 listopada 2022 roku o godzinie 20.00. Wygrywa osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę. Pieniądze przekazujemy na leczenie chorego dziecka. Potwierdzenie wysyłamy na FB, a nagrodę odbieramy w UG Rzekuń. Tradycyjnie zwycięzca zapraszany jest na miłą rozmowę i pyszną kawę.

Wyświetleń: 2077 komentarze: -
15:45, 29.11.2022r. Drukuj