środa, 8 lutego 2023 r., imieniny Piotra, Żakliny, Gniewomira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Aktorka Klaudia Halejcio odwiedziła Ostrołękę. Przyjechała do Patrycji Broniek

Znana aktorka Klaudia Halejcio przyjechała do naszego miasta. Spędzała czas wspólnie z ostrołęcką makijażystką Patrycją Broniek. Kobiety udały się na zakupy do Hali Feniks. Zjadły także słynne zapiekanki. Myślicie, że aktorce spodobało się nasze miasto?

W czwartek 20 stycznia do Ostrołęki przyjechała Klaudia Halejcio. Wizytę zapowiedziała na swoim profilu instagramowym. Aktorka przyjechała w odwiedziny do makijażystki Patrycji Broniek. W mediach społecznościowych można zauważyć, że kobiety przyjaźnią się. Wstawiają do sieci śmieszne filmiki, zdjęcia i spędzają razem czas.

Reklama

Podczas wczorajszych odwiedzin Patrycja wzięła Klaudię na zakupy do Hali Feniks. Przyjaciółki zjadły słynne ostrołęckie zapiekanki, które bardzo posmakowały aktorce i przypomniały lata dziecięce, kiedy to jadało się takie w szkole. 

Po szalonych zakupach kobiety udały się do lekarza medycyny estetycznej na upiększające zabiegi. Klaudia Halejcio wspomniała, że jeszcze wróci do Ostrołęki.

Klaudia Halejcio - polska aktorka telewizyjna i filmowa. Grała m.in w "Krime Story. Love Story", "Last minute", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Grała także w polskich serialach np. w "Przepisie na życie", "Hotel 52", "Ojciec Mateusz".

Patrycja Broniek - ostrołęcka makijażystka współpracująca z gwiazdami. Jest także make-up ekspertką w programie "Pytanie Na Śniadanie".

Jak myślicie, spodobało się jej nasze miasto?

 

Fot. kadr z relacji Klaudii Halejcio/Instagram

Wyświetleń: 7077 komentarze: -
10:46, 22.01.2023r. Drukuj


Powrót