poniedziałek, 20 marca 2023 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Konferencja "Moje zdanie ma znaczenie. Porozmawiajmy o wartościach"

"Moje zdanie ma znaczenie. Porozmawiajmy o wartościach" - to konferencja organizowana przez MSCDN w Ostrołęce, skierowana do uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół ponadpodstawowych, którzy chcą wypowiedzieć się na temat wartości ważnych w ich życiu.

Konferencja różni się od typowych, ponieważ młodzież, główny adresat tego wydarzenia, nie tylko wysłucha krótkiego rysu historycznego miasta ostatnich 25 lat, ale przede wszystkim weźmie udział w warsztatach oraz dyskusji zatytułowanej "Dla mnie ważne jest...".

Reklama

- Bardzo zależy nam na tym, aby zachęcić młodzież uczącą się na terenie Ostrołęki do udziału w życiu ich miasta oraz na postrzeganiu przez nich historii jako czegoś, co ma bezpośredni wpływ na teraźniejszość i przyszłość. Chcielibyśmy również, wsłuchać się w zdanie młodych ludzi oraz w ich realne potrzeby. W planowanej dyskusji wartością będzie argumentowanie własnego zdania oraz umiejętność porozumiewania się w grupach w celu wypracowania stanowiska i przedstawienia na forum (grupy będą wybrane losowo) - informuje Magdalena Kielewicz-Kaczyńska, kierownik wydziału MSCDN w Ostrołęce.

Wydarzenie odbędzie się 30 marca 2023 r., w godz. 10.00-13.00 w siedzibie MSCDN w Ostrołęce, przy ulicy Piłsudskiego 38.

Wyświetleń: 231 komentarze: 0
09:36, 12.03.2023r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com