poniedziałek, 20 marca 2023 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W niedzielę koniecznie zajrzyj na giełdę

Chcesz zobaczyć ciekawe kolekcje, dawne artefakty, zbiory czy wyjątkowe, niespotykane okazy? Koniecznie zajrzyj na giełdę kolekcjonerską organizowaną przez Ostrołęcki Klub Kolekcjonerski Unikat. Kolejna odsłona wydarzenia już w najbliższą niedzielę 19 marca br. 

Podczas spotkania na zwiedzających czekają pasjonaci kolekcjonerstwa ze swoimi stoiskami, na których można zobaczyć mnóstwo ciekawych przedmiotów.

Reklama

To wspaniała okazja, aby uzupełnić swoje zbiory lub zakupić ciekawe przedmioty, pozbyć się powtarzających egzemplarzy lub po prostu porozmawiać. Na giełdzie oferowanych będzie sporo zróżnicowanych przedmiotów kolekcjonerskich. W szczególności banknoty, monety polskie i zagraniczne, począwszy od czasów starożytnych po współczesność, znaczki pocztowe, karty telefoniczne, odznaczenia i wiele innych.

Giełdy odbywają się w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.

- To nie tylko świetna okazja kupna, wymiany lub sprzedaży, ale także możliwość obejrzenia prezentowanych kolekcji. Dokonujemy też wyceny posiadanych walorów kolekcjonerskich. Można również zasilić szeregi naszego Ostrołęckiego Klubu Kolekcjonerów Unikat i aktywnie zaangażować się w jego działalność - zapraszają członkowie OKK Unikat.

Reklama

Najbliższa Giełda Kolekcjonerska odbędzie się w niedzielę 19 marca 2023 r., od godz. 11.00 do 12.30 w Klubie Lokator, ul. Hallera 13 (pierwsze piętro). Wstęp wolny.

Kolejna planowana giełda odbędzie się dopiero 16 kwietnia 2023. Odwołana zostaje giełda z 2 kwietnia 2023 r. Odbędzie się bowiem spotkanie wielkanocne członków Stowarzyszenia Unikat - Przyjazna Gmina.

Wyświetleń: 393 komentarze: 0
09:10, 16.03.2023r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com