niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Biuro serwisowane - fakty i mity

Biuro serwisowane to stosunkowo nowa usługa w Polsce, na temat której funkcjonuje sporo mitów. Tymczasem jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić na samodzielnym wynajmowaniu przestrzeni biurowej.

Na czym dokładnie polega ta usługa? Dementujemy mity i potwierdzamy fakty na temat funkcjonowania biur serwisowanych.

Biuro serwisowane i coworkingowe jest tym samym - mit

Biuro serwisowane to w pełni wyposażona przestrzeń biurowa gotowa do wynajęcia. Przeznaczona zazwyczaj do wynajęcia na dłuższy okres dla jednej firmy. Biuro serwisowane stanowi zamkniętą przestrzeń w układzie gabinetowym i bardziej przypomina tradycyjne biuro. Z kolei równie popularne w ostatnim czasie biura coworkingowe to przeważnie duże, otwarte przestrzenie, w których jednocześnie mogą przebywać osoby bez wzajemnych powiązań biznesowych. Płacimy za dostęp do całej przestrzeni, a nie do konkretnego biurka. Biuro serwisowane stanowi alternatywę dla biura stacjonarnego, z tym że przedsiębiorca nie musi go samodzielnie urządzać ani administrować. Biuro coworkingowe to idealne rozwiązanie dla freelancerów, którzy nie potrzebują biura na co dzień, a jedynie kreatywnej przestrzeni, w której mogą od czasu do czasu popracować.

Reklama

W biurze serwisowanym można od razu zacząć pracować - fakt

Biuro serwisowane stworzone zostało po to, aby ułatwić przedsiębiorcom start. W związku z tym wynajem biura serwisowanego jest bardzo prosty. Jest to w pełni wyposażona przestrzeń biurowa, do której przedsiębiorca może wprowadzić się niezwłocznie po podpisaniu umowy. Oczywiście istnieje miejsce na własne modyfikacje w wystroju pomieszczenia, aby biuro zyskało indywidualny charakter. Do rozpoczęcia pracy wystarczy w zasadzie zakup sprzętu komputerowego niezbędnego do prowadzenia działalności. Kameralne biuro serwisowane, np. Beyond Office w Warszawie, to idealne rozwiązanie dla kilkuosobowych firm, gdy wynajmowanie biura stacjonarnego się nie opłaca.

Biuro serwisowane to duży wydatek dla firmy - mit

Biuro serwisowane to niewielki wydatek w porównaniu z wynajmowaniem biura na własną rękę. Wówczas wszystkimi kwestiami związanymi z prowadzeniem biura musimy zajmować się sami, co generuje koszty. Wynajmując biuro serwisowane, płacisz stałą kwotę miesięcznego abonamentu i nie musisz przejmować się niczym, poza jak najlepszym prowadzeniem swojej firmy. Ważnym atutem biura serwisowanego jest jego elastyczny charakter - w każdym momencie można zwiększyć lub zmniejszyć liczbę stanowisk pracy, co nie byłoby możliwe przy wynajmowaniu tradycyjnego biura.

Reklama

Możesz korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez biuro serwisowane - fakt

Biuro serwisowane wyręcza przedsiębiorcę z takich obowiązków, jak: umeblowanie i wyposażenie pomieszczeń, opłaty za media, koszty eksploatacji, opłaty za Internet i telefon. Firma wynajmująca biuro serwisowane zajmuje się serwisowaniem urządzeń, naprawami usterek oraz dostępnością do usług dla każdego klienta. W biurze serwisowanym znajduje się sala konferencyjna, którą można zarezerwować na ważne spotkania z klientem czy wideokonferencję. Sala spotkań wyposażona jest w takie udogodnienia, jak wygodne meble, zaplecze IT czy serwis kawowy. W biurze serwisowanym znajduje się też specjalna przestrzeń, dostępna dla wszystkich użytkowników biura, do spędzania wolnego czasu, nieformalnych spotkań i twórczego odpoczynku. Wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania biura, wliczone jest w cenę miesięcznego abonamentu.

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu z doradcami Beyond Office w Warszawie: https://www.beyondoffice.pl/kontakt/

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 228 komentarze: -
14:29, 22.03.2023r. Drukuj


Powrót