niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Firma Mobi Truck Mobilna wulkanizacja - wymiana i naprawa opon u klienta. Sprzęt rolniczy

Firma jest w gotowości całą dobę i siedem dni w tygodniu. Wymienia i naprawia opony u klienta lub w miejscu przez niego wskazanym. Oferuje dojazd do klienta z potrzebnym sprzętem do wymiany, naprawy i wyważenia.

Sprzęt rolniczy, ciągniki, kombajny, przyczepy, ładowarki oraz maszyny przemysłowe. Potrzebujesz naprawy lub wymiany opon w sprzęcie rolniczym? Ta oferta skierowana jest dla Ciebie! Na terenie Ostrołęki i Rzekunia dojazd gratis!

Mobilna wulkanizacja - Jak to wygląda?

Dojazd do serwisów stacjonarnych i oczekiwanie na swoją kolej w sezonie to coś na co każdy jest przygotowany. Gdyby jednak była opcja pominąć to wszystko? I właśnie z alternatywą przybywa firma Mobi Truck. Dojazd do klienta o umówionej godzinie i wskazane miejsce. Głównymi zaletami korzystania z usług są przede wszystkim wygoda oraz oszczędność czasu. Firma przyjeżdża z całym potrzebnym sprzętem do wymiany ogumienia na miejscu u klienta.

Mobilna wulkanizacja - sprzęt rolniczy

Firma Mobi Truck to lider na rynku wymiany opon w regionie. Firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze klientów, w szczególności rolników, którzy z racji swojej pracy często potrzebują szybkiej i skutecznej wymiany opon. Firma Mobi Truck jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w miejscu, gdzie klient ma swoje gospodarstwo, dzięki mobilnemu serwisowi i specjalistycznemu sprzętowi. W ten sposób rolnicy nie muszą martwić się transportem swoich maszyn czy pojazdów do warsztatu, a zamiast tego otrzymują usługi na miejscu. Firma Mobi Truck zaprasza rolników do współpracy i gwarantuje najwyższą jakość usług wraz z pełną profesjonalizacją i elastycznością w dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb klientów.

Mobilna wulkanizacja - pomoc podczas awarii ogumienia

Wyobraźmy sobie sytuację. Środek drogi. Na tej drodze my z awarią opony. Mobilna wulkanizacja w tej sytuacji to idealne rozwiązanie. Przyjazd lawety, której koszt połączony z serwisem stacjonarnym prawdopodobnie będzie wyższy niż naprawa opony z dojazdem. Na miejscu pracownik dokona oceny zniszczeń i w przypadku możliwości naprawy opony od razu, samochód będzie mógł natychmiast kontynuować jazdę.

Mobilna wulkanizacja - koszty dojazdu i wymiany ogumienia

Cena wymiany opon z dojazdem nie odbiega od tych w serwisach stacjonarnych. Koszt naprawy ogumienia jest uzależniony od zakresu prac, które należy wykonać, aby przywrócić sprawność opony. Dodatkowe koszty wymiany mogą wynikać od odległości dojazdu do miejsca podanego przez klienta. Wpływ na cenę ma również pora, w której naprawa bądź wymiana jest konieczna. Wykonie usługi w godzinach nocnych lub w niedzielę wiąże się z większą opłatą za usługi. Ceny wymiany jednej opony zaczynają się już od 20,00 zł. Dojazd na terenie Ostrołęki i Rzekunia jest - gratis!

Mobi Truck - wulkanizacja mobilna

Nasza firma jest w gotowości całą dobę i siedem dni w tygodniu. Wymieniamy i naprawiamy opony u klienta lub w miejscu przez niego wskazanym. Oferujemy dojazd do klienta z całym potrzebny sprzętem do wymiany, naprawy i wyważenia. Na terenie Ostrołęki i Rzekunia dojazd - gratis! Zakres naszych usług obejmuje wymianę w pojazdach: osobowych, dostawczych i ciężarowych. Firma posiada w ofercie również sprzedaż nowych opon. Dodatkowo zajmuje się programowaniem czujników ciśnienia TPMS. Mobi Truck, programuje czujnik poprzez kopiowanie, klonowanie. Firma posiada czujniki Autel.

Zapraszamy do korzystania z usług klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz rolników. Mobilna Wulkanizacja - to oszczędność czasu i pieniędzy dla właścicieli firm oraz ich pracowników. Firma przyjeżdża do Państwa bazy, na firmowy parking lub w inne wskazane miejsce, w terminie określonym przez zleceniodawcę i kompleksowo zajmuje się oponami w pojazdach, ciągnikach, ładowarkach, przyczepach, kombajnach oraz maszynach przemysłowych.

 

Zapisz numer na później, bo nigdy nie wiadomo kiedy złapiesz gumę! 509-645-325

 

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4354 komentarze: -
10:51, 24.05.2023r. Drukuj


Powrót