sobota, 3 czerwca 2023 r., imieniny Klotyldy, Leszka, Tamary

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Patrycja Runo - Królowa Muzyki Cygańskiej na scenie OCK już w poniedziałek (wideo)

Radio Oko i Ostrołęckie Centrum Kultury zapraszają na koncert Patrycji Runo - Królowej Muzyki Cygańskiej. To będzie niezwykłe muzyczno-taneczne show. To wielka gratka dla miłośników muzyki cygańskiej okraszonej pięknymi strojami i tańcem.

Patrycja Runo to piosenkarka, tancerka, choreograf, aktorka, jedna z największych gwiazd cygańskiej sceny muzycznej. Ta charyzmatyczna wokalistka została okrzyknięta przez media oraz fanów Królową Cygańskiej Piosenki. Jej koncerty to uczta dla zmysłów, a barwny muzyczno-taneczny show porywa tłumy fanów do wspólnej zabawy. Patrycja bardzo często występuje w mediach, można ją usłyszeć w rozgłośniach radiowych. O popularności artystki świadczą milionowe wyświetlenia w serwisie YouTube, a także setki koncertów zagranych w naszym kraju i poza jego granicami. Piosenkarka wydała dwie płyty, które pokryły się złotem, oraz kilka singli, w tym platynowy.

Jest częstym gościem programów telewizyjnych, bierze udział w największych polskich produkcjach muzycznych. Patrycja wyznacza też trendy modowe swoimi stylizacjami scenicznymi. Współpracuje na stałe z jedną z najlepszych grup tanecznych w Polsce - Rada Dance Art.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 29 maja o godz. 19.00 w sali widowiskowej OCK.

Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu do nabycia w Kasie kina Jantar, biletomacie i on-line.

Wyświetleń: 4917 komentarze: -
12:26, 24.05.2023r. Drukuj


Powrót