niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

54-latek dźgnięty nożem. Sprawca aresztowany, a poszkodowany w szpitalu

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie dźgniętym nożem. W wyniku ataku i doznanych obrażeń 54-latek został przewieziony do szpitala. Do incydentu doszło w miniony weekend.

Do zdarzenia miało dojść w jednym z domów znajdujących się na terenie gminy Ostrów Mazowiecka.

- Na miejscu policjanci znaleźli pokrzywdzonego 54-latka oraz sprawcę - 53-letniego mężczyznę. 54-latek z uwagi na obrażenia został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Natomiast sprawca 53-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu ostrowskiej komendy. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie - informują funkcjonariusze. 

Reklama

Na podstawie zebranych dowodów mężczyźnie przedstawiono zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Jak czytamy na stronie komendy prokurator postanowił wystąpić z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do niego i w poniedziałek zastosował wobec 53-latka tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został przewieziony do zakładu karnego.

Wyświetleń: 4841 komentarze: 0
12:35, 24.05.2023r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót