niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zdrowa skrzynka - świeże owoce i warzywa z dostawą do domu lub biura!

W dobie szybkiego tempa życia, często zaniedbujemy właściwe odżywianie i zdrowe nawyki. Dlatego powstała Zdrowa Skrzynka - innowacyjne rozwiązanie dostarczające świeże owoce i warzywa prosto do domu lub biura.

Dzięki tej usłudze każdy może cieszyć się smakiem soczystych owoców i chrupiących warzyw, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zdrowa Skrzynka oferuje 5 gotowych zestawów ale również możliwość skomponowania własnej skrzynki, co pozwala klientom wybrać dokładnie te produkty, które są dla nich najbardziej pożądane. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób, które mają konkretne preferencje żywieniowe lub uczulenia na niektóre owoce czy warzywa. Zdrowa Skrzynka daje możliwość zamówienia świeżych owoców i warzyw dla bliskich osób - mamy, babci czy przyjaciół. Dzięki temu możesz zadbać o zdrowie najbliższych.

Zdrowa Skrzynka to również świetny pomysł dla firm. Coraz więcej przedsiębiorstw wprowadza tzw. "Owocowe czwartki" - inicjatywę promującą zdrowy styl życia wśród pracowników. W ramach tego programu, raz w tygodniu do biura dostarczana jest skrzynka pełna świeżych owoców, którymi mogą się częstować wszyscy zatrudnieni. Taka forma benefitu nie tylko sprzyja zdrowemu i bardziej aktywnemu trybowi życia, ale również wprowadza miłą rutynę w pracy. Skrzynka biurowa od Zdrowej Skrzynki to idealne rozwiązanie dla firm pragnących zadbać o dobre samopoczucie swoich pracowników. Owoce i warzywa dostarczane są w atrakcyjnych, estetycznych opakowaniach, co sprawia, że stanowią nie tylko smaczną, ale i elegancką przekąskę.

Zamówienia można składać mailowo biuro@zdrowa-skrzynka.com lub telefonicznie 606-172-385 Zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych Inwalidów Wojennych 7 (obok piekarni),  Kopernika 19 i Reymonta 5 - codziennie świeża dostawa i najlepsze ceny w mieście. 

 

Zapraszamy

Zdrowa Skrzynka

tel. 606-172-385

emal: biuro@zdrowa-skrzynka.com

Facebook

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 6995 komentarze: -
15:08, 24.05.2023r. Drukuj


Powrót