niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Przebudowa ulicy Lipowej i Jeziornej w Dobrołęce (zdjęcia)

Wójt gminy Olszewo-Borki Aneta Larent wraz z pracownikami urzędu przekazała plac budowy wykonawcy w związku realizacją zadania pn. "Przebudowa drogi gminnej relacji od drogi krajowej nr 61 - Dobrołęka - ul. Jeziorna - ul. Lipowa - droga krajowa 61". 

Jak czytamy na facebookowym profilu gminy, w ramach zadania zostanie przebudowana nawierzchnia na ul. Lipowej i Jeziornej w Dobrołęce na odcinku o długości 1,20645 km. Przebudowa tej drogi to kolejna inwestycja gminna. 

Reklama

Zakres prac zgodnie z umową obejmuje: wykonanie robót pomiarowych, wykonanie kanalizacji deszczowej, wykonanie kanału technologicznego, regulacje wysokościowe, wykonanie robót konstrukcyjnych jezdni, w tym wykonanie koryta, profilowanie i zagęszczenie podłoża, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, wykonanie nawierzchni asfaltowej, wykonanie chodników wraz z zjazdami do posesji;
 wykonanie progu zwalniającego, wykonanie poboczy z kruszywa łamanego, wzmocnienie nawierzchni na połączeniu zjazdów bitumicznych i jezdni z istniejącymi drogami gruntowymi kruszywem łamanym, wykonanie zieleńców.

Koszt inwestycji to 5 649 683,12 zł, z czego gmina Olszewo-Borki pozyskała w lutym br. 4 197 422,15 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Zdjęcia dostępne są na facebookowym profilu gminy.

Fot. Urząd Gminy Olszewo-Borki/Facebook

Wyświetleń: 2366 komentarze: 0
08:47, 25.05.2023r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót