niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Namierzyli go ostrołęccy policjanci

Policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu ustalili miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed organami ścigania do odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności. 

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci, jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Takie osoby rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Często celowo ukrywają się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub wydłużyć wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem.

Reklama

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu poprzez dobre rozpoznanie rejonu służbowego ustalili miejsce przebywania osoby ukrywającej się przed organami ścigania do odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności.

- Do zatrzymania doszło wczoraj na terenie jednej z małych miejscowości naszego powiatu. Po wykonaniu niezbędnych czynności poszukiwany został doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wyświetleń: 3478 komentarze: 1
10:13, 25.05.2023r. Drukuj


Powrót


marek62 lat!!! @ 21:13, 25.05.2023

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.61...201

To faktycznie przestepca. 8 miesiecy do odsiadki. Na jesieni sie takich zamyka. A nie w srodku lata. Prawdziwi przestepcy sa w parlamenie europejskim i w naszym sejmie. nowak gdzie jest? Czy za duzo glow w tym siedzi. I sprawy nie ma!

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót