niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mieszkaniec powiatu w audi bez prawa jazdy

Mundurowi z Posterunku Policji w Baranowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi. Sprawdzenie kierowcy wykazało, że nie powinien on w ogóle poruszać się po drodze publicznej, ponieważ nie ma prawa jazdy.

Na naszych drogach wciąż zdarzają się osoby, które nie stosują się do orzeczonych wobec nich sądowych zakazów. Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Baranowie przerwali jazdę kolejnemu nieodpowiedzialnemu kierowcy. Tego rodzaju zachowanie jest przejawem ogromnej bezmyślności i jest zagrożone dużą odpowiedzialnością zarówno karną, jak i finansową.

Reklama

- Sprawdzenie kierowcy 34-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego w policyjnej bazie danych szybko wykazało, że nie powinien on w ogóle poruszać się po drodze publicznej, ponieważ nie ma prawa jazdy. Posiada natomiast orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych  - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Niebawem mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za swoje zachowanie przed sądem.

- Pamiętajmy o tym zanim być może podejmiemy jedną z najgorszych decyzji w naszym życiu. Kierowcy, którzy nie mają prawa jazdy bądź posiadają orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów powinni zdawać sobie sprawę, że nie mogą wsiadać za tzw. kierownicę. W przypadku kiedy dojdzie w takich przypadkach do zdarzeń drogowych z ich udziałem narażeni oni są na dużo większe konsekwencję zarówno karne, jak i finansowe. Niestety wiele osób prawdopodobnie nie zdając sobie sprawy jakie dotkliwe konsekwencje mogą ponieść podejmują ryzyko w tym zakresie - dodaje oficer prasowy.

Wyświetleń: 3140 komentarze: 3
11:27, 25.05.2023r. Drukuj


Powrót


Lelek @ 13:14, 25.05.2023

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.61...222

Kolejny wieś niak ustrzelony

Gość @ 14:35, 25.05.2023

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 31.61...173

Zaś kolejny reprezentant powiatu.
Nick wos przeczytaj i zapamiętaj żeby nie bylo nieporozumienia.

Pękniętyjeż @ 19:37, 25.05.2023

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 185.166...116

W ciągu 2-uch tygodni ustrzelono 15 wosów, 3-ech wo-jeszcze trochę to wosów wszystkich pozamykają

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót