niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Goręcej z każdym dniem. Sprawdź prognozę pogody na weekend (wideo)

Pogoda w ostatni weekend maja będzie słoneczna, tak samo zapowiada się początek kolejnego tygodnia. Temperatura maksymalna będzie rosnąć.

W piątek w części Mazowsza, na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, Ziemi Świętokrzyskiej i w Małopolsce zachmurzenie będzie zmienne z przelotnymi opadami deszczu rzędu do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na krańcach wschodnich możliwe są burze, podczas których spadnie 10-20 l/mkw. deszczu, a wiatr w porywach osiągnie 60-80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Sobota zapowiada się na ogół słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C w rejonie Podkarpacia. Powieje słaby i umiarkowany północno-wschodni wiatr.

Reklama

Niedziela przyniesie słoneczną aurę. Temperatura maksymalna osiągnie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr nadciągający z kierunku wschodniego będzie wiać słabo i umiarkowanie.

Przeważnie słonecznie będzie w poniedziałek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Wtorek w całym kraju upłynie pod znakiem słońca. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany. 

Źródło: x-news.pl

Wyświetleń: 1715 komentarze: 0
08:22, 26.05.2023r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót