niedziela, 28 maja 2023 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dzień Dziecka z KM. Najmłodsi pojadą za darmo

Koleje Mazowieckie zapraszają na "Dzień Dziecka z KM". Na jej podstawie 1 czerwca 2023 r., dzieci i młodzież do 16. roku życia będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na podstawie dokumentu potwierdzającego ich wiek.

Jak co roku, 1 czerwca, dzieci i młodzież podróżujący pociągami Kolei Mazowieckich mogą liczyć na bardzo korzystną ofertę. W Międzynarodowy Dzień Dziecka pasażerowie do 16. roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować pociągami KM na podstawie dokumentu potwierdzającego ich wiek.

Reklama

Wzorem lat ubiegłych, przewoźnik przygotował wyjątkowy prezent nie tyko dla dzieci, ale także dla ich opiekunów i rodziców. W ramach oferty specjalnej "Dzień Dziecka z KM" każdy pasażer, który nie ukończył jeszcze 16 lat, jest uprawiony do bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich. Musi jednak mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek, np. legitymację szkolną, dowód osobisty, paszport czy książeczkę zdrowia.

Ofertę specjalną można łączyć ze stałą ofertą Kolei Mazowieckich, jaką jest Przejazd Rodzinny. Oznacza to, że rodzice bądź opiekunowie dziecka, podróżującego w tym dniu nieodpłatnie, mają możliwość skorzystania z ulgi 35 proc. na podstawie biletu jednorazowego.

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie: www.mazowieckie.com.pl

Fot. Piotr Goszczycki

Źródło: KM

Wyświetleń: 2029 komentarze: 0
08:29, 26.05.2023r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót