poniedziałek, 2 paĹşdziernika 2023 r., imieniny Teofila, Dionizego, Trofima

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Podejrzany o podpalenie w rękach policji. 24-latek usłyszał zarzut

Policjanci z komisariatu w Myszyńcu ustalili i zatrzymali podejrzanego o podpalenie budynku gospodarczego na terenie gm. Czarnia. Wartość strat w wyniku pożaru właściciel ocenił na kwotę 100 tysięcy złotych. Podejrzany o przestępstwo 24-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego już usłyszał zarzut.

28 sierpnia dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o pożarze budynku gospodarczego na terenie gminy Czarnia. Do pożaru miało dojść około godziny 1.30.

Reklama

- Właściciel budynku oszacował wartość strat na kwotę około 100 tysięcy złotych. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że do pożaru mogło dojść w wyniku podpalenia, dlatego w sprawę włączyli się mundurowi z Komisariatu Policji w Myszyńcu. Funkcjonariusze wykonywali czynności procesowe i operacyjne, które pozwoliły na szybkie ustalenie personaliów mężczyzny podejrzewanego o podpalenie - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W miniony piątek został zatrzymany 24-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

Reklama

- Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu dotyczącego zniszczenia mienia. Niebawem będzie on odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - informuje oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Fot. KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 15336 komentarze: -
11:51, 04.09.2023r. Drukuj