wtorek, 3 paĹşdziernika 2023 r., imieniny Teresy, Józefy, Heliodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kradzież drogiego auta z posesji w Rzekuniu. Sprawca został zatrzymany, gdy utknął w korku (zdjęcia)

Policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzież z terenu gminy Rzekuń auta o wartości 120 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany na obrzeżach Warszawy. Skradziony samochód został odzyskany.

24 sierpnia dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży dodge'a, który był zaparkowany przed jedną z posesji.

- Właściciel oszacował wartość skradzionego auta na kwotę 120 tys. zł. W sprawę włączyli się policjanci z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego, którzy sprawdzali każdy szczegół kradzieży. Kolejne dni, to kolejne żmudne, ale konieczne czynności, dzięki którym policjanci ustalili, że sprawca tego przestępstwa pochodzi z rejonów Warszawy. Kilka dni później podejrzany został zatrzymany na obrzeżach Warszawy. Akcja zatrzymania była dynamiczna. Miała miejsce, gdy auta z osobą podejrzaną utknęło w korku - informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce. 

Reklama

Następnie 40-latka przetransportowano do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce i osadzono w policyjnym areszcie.

- Dzięki dobrej pracy policjantów i prokuratorów następnego dnia mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem. Skradziony pojazd został odzyskany przez policjantów z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII - dodaje kom. Żerański.

Niebawem podejrzany o kradzież mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. 

Fot. KMP w Ostrołęce 

 

Wyświetleń: 16686 komentarze: -
10:56, 06.09.2023r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com