wtorek, 3 paĹşdziernika 2023 r., imieniny Teresy, Józefy, Heliodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pchli targ w Ostrołęce. Na stoiskach prawdziwe skarby (zdjęcia)

W Ostrołęce odbyła się kolejną edycja Pchlego Targu w Ostrołęce. Dotychczasowe edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, nie inaczej było i tym razem. Wydarzenie przyciągnęło miłośników antyków i wyjątkowych, nietuzinkowych przedmiotów. 

Targ odbył się na Targowisku Miejskim przy ul. Zawadzkiego. Każdy chętny miał okazję sprzedać, kupić lub wymienić różne przedmioty (zabawki, książki, akcesoria i sprzęty domowe, różnorodne walory kolekcjonerskie i inne rzeczy), które dzięki temu zyskają nowe życie. Warto przejrzeć swoje szafy, strychy i piwnice, spakować zbędne rzeczy i przyjechać na Pchli Targ!

Reklama

Warto przypomnieć, że:

- od osób wystawiających się ze swoim towarem nie jest pobierana opłata targowa, wystawiać się można całkowicie za darmo. Miasto Ostrołęka, które jest gospodarzem targowiska, użyczyło bezpłatnie jego teren pod organizację Pchlich Targów.

- organizator nie zapewnia stolików do wyłożenia towaru. Sprzedający może mieć własne stoliki. Towar można rozłożyć też na kocu, w kartonach lub w innych własnych ekspozytorach.

 - na Pchlim Targu swój towar może wystawić każda osoba fizyczna (w tym dzieci pod opieką dorosłych).

Reklama

- sprzedawca nie musi zgłaszać wcześniej swojego uczestnictwa. Wystarczy przyjechać w dzień Targów i zająć wskazane przez organizatora  miejsce. Wystawcy mogą wjeżdżać na plac targowy już od godz. 8.00.

- na Pchlim Targu obowiązuje zakaz sprzedaży żywności, zwierząt, przedmiotów niebezpiecznych (np. fajerwerków), produktów niedopuszczonych do sprzedaży, wymagających koncesji (alkohol, tytoń) lub posiadanie, których jest niezgodne z prawem.

Organizatorem Pchlich Targów jest Stowarzyszenie Unikat – Przyjazna Gmina przy wsparciu Miasta Ostrołęki. Regulamin Pchlich Targów obowiązujący wystawców znajduje się na stronie www.klub-unikat.cba.pl.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 

Zobacz zdjęcia:
Pchli Targ w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Pchli Targ w Ostrołęce

Wyświetleń: 4056 komentarze: -
11:42, 17.09.2023r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com