poniedziałek, 2 paĹşdziernika 2023 r., imieniny Teofila, Dionizego, Trofima

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Złodzieje znów kradną toyoty

Dwa samochody marki Toyota padły łupem złodziei. Do kradzieży doszło w ostatnim tygodniu na terenie Ostrołęki. Auta zniknęły z przyblokowych parkingów. Sprawców poszukuje policja.

Do kradzieży doszło w ostatnich dniach na terenie Ostrołęki. Aua zniknęły z parkingów przy budynkach wielorodzinnych.O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Policjanci prowadzą poszukiwania sprawców kradzieży dwóch pojazdów marki Toyota. Pierwsze skradzione auto to toyota corolla, a drugie to toyota rav4  - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Toyota rav4 zniknęła z parkingu przy ul. Natury, a corollę skradziono z parkingu przy al. Jana Pawła II.

Samochody marki Toyota, mimo że cieszą się dużym uznaniem wśród kierowców za niezawodność i wydajność, to niestety również przyciągają uwagę złodziei. Według najnowszych raportów, pojazdy tej japońskiej marki są jednymi z najczęściej kradzionych na terenie kraju.

Eksperci i policja zalecają zabezpieczanie swojego auta przed potencjalnymi kradzieżami. Można to zrobić poprzez montaż dodatkowych systemów alarmowych, lokalizatorów GPS czy blokad na kierownicę. Ponadto, warto pamiętać o parkowaniu samochodu w dobrze oświetlonych miejscach, najlepiej monitorowanych lub strzeżonych.

Wyświetleń: 11289 komentarze: -
16:11, 17.09.2023r. Drukuj