poniedziałek, 2 paĹşdziernika 2023 r., imieniny Teofila, Dionizego, Trofima

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ulica Cieplińskiego w budowie. Sprawdzamy, jak postępują prace (wideo z drona)

Trwa przebudowa ulic Łukasza Cieplińskiego "Pługa" i Ostrołęckich Harcerzy. Na tę inwestycję mieszkańcy nowego, dużego osiedla czekali od dłuższego czasu. U zbiegu ulic powstanie rondo. Nie zapomniano także o ścieżkach rowerowych. Podglądamy z góry postępy prac. 

To jedna z najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców inwestycji drogowych. Obie ulice są w fatalnym stanie i kierowcy długo czekali na poprawę warunków jazdy. Wykonawcę udało się wyłonić w drugim postępowaniu, ponieważ w pierwszym terminie nie zgłosiła się żadna firma. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Gutbruk inż. Tomasz Gutowski Krzynowłoga Mała. Cena brutto oferty: 13 435 121,08 zł. 

Reklama

Zakresem robót objęto budowę ul. Ostrołęckich Harcerzy od ul. Bohaterów Warszawy do ul. Różanej. Budowa ul. ppłk. Łukasza Cieplińskiego "Pługa" również obejmuje cały jej odcinek od alei Jana Pawła II do ul. Ostrołęckich Harcerzy.  W ramach zadania wykonana zostanie jezdnia, chodniki, ścieżki rowerowe, zatoki autobusowe, oświetlenie uliczne, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, sieć wodociągowa i gazowa, zjazdy. Na połączeniu ul. Cieplińskiego i ul. Ostrołęckich Harcerzy powstanie rondo. 

Termin zakończenia budowy przewidywany jest na koniec sierpnia 2024 roku.

Zobacz też:

Rusza budowa ulic Cieplińskiego i Ostrołęckich Harcerzy (wideo)

Wyświetleń: 4134 komentarze: -
09:19, 18.09.2023r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com