poniedziałek, 2 paĹşdziernika 2023 r., imieniny Teofila, Dionizego, Trofima

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policja stopuje szybkich i niebezpiecznych kierowców

Podczas tygodniowych działań policjanci z ostrołęckiej drogówki, którzy znajdują się w strukturach Mazowieckiej Grupy Speed na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego skontrolowali 65 pojazdów, z których kierowcy popełnili 66 wykroczeń w ruchu drogowym.

Policyjna grupa Speed, w skład której wchodzą najbardziej doświadczeni funkcjonariusze ruchu drogowego, powstała, aby zwalczać agresywne zachowania na drogach.

Reklama

Mundurowi kierowani są głównie w te miejsca, gdzie najczęściej łamane są przepisy oraz dochodzi do poważnych zdarzeń drogowych. Rejon ich działania nie ogranicza się do terenu jednego powiatu, dlatego pojawiają się wszędzie tam, gdzie ich obecność jest potrzebna.

- Podczas tygodniowych działań policjanci z ostrołęckiej drogówki, którzy znajdują się w strukturach Mazowieckiej Grupy Speed na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego skontrolowali 65 pojazdów, z których kierowcy popełnili 66 wykroczeń w ruchu drogowym. 65 z nich polegały na przekroczeniu dozwolonej prędkość. Z uwagi na zły stan techniczny zatrzymano także 3 dowody rejestracyjne, czym wyeliminowano z użytku niesprawne pojazdy - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policja apeluje o przestrzeganie obowiązujących limitów prędkości zarówno w obszarze zabudowanym, jak i poza nim.

Wyświetleń: 1236 komentarze: -
14:29, 18.09.2023r. Drukuj