poniedziałek, 2 paĹşdziernika 2023 r., imieniny Teofila, Dionizego, Trofima

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Artykuł sponsorowany

W Podróży do PRL-u: "Znaczek Miłości" Przeniesie widzów w czasy zagadek i humoru

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby komedia kryminalna osadzona w realiach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej? Jeżeli tak, to mamy dla Was doskonałą wiadomość! Teatr w Ostrołęckim Centrum Kultury prezentuje spektakl pt. "Znaczek Miłości", który zabierze widzów w nostalgiczny i ekscytujący świat lat PRL-u.

Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć tej unikalnej mieszanki humoru, tajemnicy i oczywiście miłości!

Odbędzie się to już 23 października 2023 roku, w poniedziałkowy wieczór o godzinie 20:00. Scena przy ulicy Inwalidów Wojennych 23 stanie się na jedną noc centrum pełnym intryg, tajemnic i humoru. Zapraszamy wszystkich, którzy są gotowi na kryminalną przygodę z przymrużeniem oka. Nie tylko miłośnicy teatru, ale także pasjonaci historii i kultury Polski znajdą tu coś dla siebie. Nie może Was tam zabraknąć!

O spektaklu

Spektakl opowiada historię, która rozgrywa się w Muzeum Znaczka Pocztowego położonym w malowniczym miasteczku na zachodzie Polski. W tajemniczych okolicznościach do muzeum przybywa nieznany nikomu mężczyzna, który podaje się za przedstawiciela Rady Narodowej. Ta intrygująca sytuacja staje się punktem wyjścia do komedii, która bawi do łez!

"Znaczek miłości" zapewnia nie tylko doskonałą zabawę, ale także intrygujący wątek kryminalny. Oryginalne rekwizyty z lat siedemdziesiątych i kostiumy stylizowane na epokę Gierka przeniosą widzów w czasie, a wyjątkowa obsada zagwarantuje niezapomnianą podróż do świata intryg i śmiechu!

W "Znaczku miłości" występują uznani artyści, których doskonale znamy nie tylko ze scen teatru, ale również z filmów i seriali. Są to: Martyna Kliszewska, Joanna Kurowska, Dorota Chotecka, Lesław Żurek/Łukasz Płoszajski, Jakub Przebindowski.

 

Bilety do nabycia:

Kawiarnia KINA Jantar ul. Inwalidów Wojennych 23 od godz. 15.30 do 20.00.

Bilety online: www.kupbilecik.pl lub www.biletyna.pl lub https://kbq.pl/104408

Zamówienia grupowe i informacje: tel. 502 661 402, biletyteatralne@gmail.com

Czas trwania: 125 min z przerwą doskonałej komedii więc wzrost poziomu endorfiny gwarantowany!

Cena biletu: 110/120 zł dla grup zorganizowanych RABAT!!! 10%,20% lub dodatkowe bilety.

Facebook

 

 

Artykuł sponsorowany

 

Wyświetleń: 3098 komentarze: -
14:30, 18.09.2023r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com