sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Artykuł sponsorowany

Zapraszamy do "Urwisa" - królestwa zabawy dla najmłodszych!

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko poczuje że wakacje nigdy się nie kończą? Sala zabaw "Urwis" ma dla Ciebie odpowiedź!

Niech jesienne dni Twojego dziecka będą pełne śmiechu, zabawy i niezapomnianych wspomnień w świeżo wyremontowanej sali. Dzięki "Urwisowi", codzienność wypełniona jest kolorami i energią. Otwarte od wtorku do niedzieli od 12.00 do 19.00, miejsce to gwarantuje aktywność, którą dzieci uwielbiają.

W "Urwisie" nudzie mówimy stanowcze "NIE"! Nowe zabawki, jeszcze więcej gadżetów oraz baseny z piłeczkami, fascynujące labirynty, zjeżdżalnie i tory przeszkód to tylko początek atrakcji. Maluchy z pewnością zachwycą się nowoczesnymi samochodami, gokartami, rowerami oraz konsolą PS4 z Google VR. A dla tych, którzy pragną twórczej zabawy, czekają klocki Minecraft, tablica do rysowania i wiele innych.

Planujesz wyjątkowe przyjęcie urodzinowe? "Urwis" to idealne miejsce na celebrowanie tych chwil. Możliwość organizacji przyjęć z własnym cateringiem to propozycja, której nie można przeoczyć.

A dla rodziców, którzy chcą zrelaksować się przy filiżance pysznej kawy, przygotowaliśmy specjalne miejsce. Co więcej, myśląc o mamach z wózkami, udostępniliśmy windę, aby komfort i dostępność były na najwyższym poziomie.

Oferta specjalna

Tylko teraz dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny rabat!

Nie czekaj! Zadzwoń i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś pod numerem: 537-350-850. Sala zabaw "Urwis", gdzie zabawa nie ma końca!

 

Zapraszamy,

Sala Zabaw "Urwis"

Ostrołęka, ul. Insurekcyjna 6a

Budynek pomiędzy Ostrołęckim Centrum Kultury a Galerią Alius (II piętro)

Czynne od wtorku do niedzieli w godzinach 12.00-19.00.

Profil na Facebooku

Zobacz zdjęcia:
"Urwisa" – królestwa zabawy dla najmłodszych

Więcej zdjęć: "Urwisa" – królestwa zabawy dla najmłodszych

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5580 komentarze: -
12:03, 25.09.2023r. Drukuj