sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Lider Elektrycznych Gitar w Ostrołęce. Wyjątkowy koncert w OCK (wideo)

W ostatni weekend listopada zaplanowano w naszym mieście wyjątkowy koncert Kuby Sienkiewicza, lidera Elektrycznych Gitar, jednego z najpopularniejszych w Polsce zespołów rockowych. Kuba Sienkiewicz ze znakomitymi gitarzystami wystąpi w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Lider Elektrycznych Gitar przyjedzie do Ostrołęki ze znakomitymi gitarzystami jazzowymi: Sebastianem Rucińskim i Tomaszem Wójcikiem. Muzycy zaprezentują program literacko-muzyczny pod tytułem "Od morza do morza". Na koncert złożą się piosenki obejmujące 44-letni okres twórczości.

Reklama

Kuba Sienkiewicz to piosenkarz, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, z wykształcenia specjalista neurolog, prezes zespołu Elektryczne Gitary. Współpracuje ze scenami literacko-muzycznymi, układa muzykę do filmów i teatru. Tworzy piosenki rozrywkowe i zaangażowane. Gościnnie wystąpił w filmach Poranek Kojota i Chłopaki nie płaczą. 

Bilety

Bilety są dostępne w kasie kina Jantar oraz przez internet. Cena biletów: 50 zł w przedsprzedaży, natomiast w dniu koncertu  70 zł.

Koncert odbędzie się 25 listopada o godz. 17.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Wyświetleń: 2655 komentarze: -
09:55, 22.10.2023r. Drukuj