sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Artykuł sponsorowany

Gwiazdy muzyki i humoru świecą najjaśniej w Ostrołęce - Kabaret Grupa MoCarta zaprasza! Mamy dla was bilety!

Kiedy jesienne wieczory stają się dłuższe, a chłód powietrza skłania do poszukiwania ciepłych wrażeń, Ostrołęka staje się miejscem, które rozgrzeje atmosferę niezapomnianą dawką humoru i muzyki. Już 20 listopada 2023 roku, w sali widowiskowej OCK wystąpi Grupa MoCarta z najnowszym programem "Wśród Gwiazd".

"Wśród Gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kabaretu. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. Ale tylko na chwilę... Ten występ to humor, elegancja i najlepsza muzyka, kabaret Music Show, to rozrywka dla wszystkich. Bez względu na to, ile masz lat i skąd pochodzisz.

Grupa MoCarta wystąpi przed ostrołęcką publicznością w poniedziałek 20 listopada 2023 roku o godz. 19.00, w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Kabareciarze od wielu już lat wypełniają sale koncertowe nie tylko w Polsce, ale także we Francji, Japonii, Kanadzie, Anglii, Chinach. Ludzie z całego świata regularnie piszą prośby, aby artyści znów ich odwiedzili. Fantastyczny spektakl kabaretowy, wspaniała muzyka, humor i skecze to po prostu rozrywka na całego! 

Bilety na to długo wyczekiwane wydarzenie są już dostępne online na platformach Kupbilecik.pl oraz Biletyna.pl. Dla tych, którzy preferują zakup bezpośrednio u organizatora, istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 515 400 723.

Co więcej, grupy zainteresowane wspólnym wyjściem mogą skorzystać z atrakcyjnego rabatu w wysokości 20 proc. przy zakupie minimum 10 biletów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć niesamowitej atmosfery, jaką tworzy Grupa MoCarta. Zaplanuj wieczór pełen śmiechu, muzyki i doskonałej zabawy, który pozostanie w Twojej pamięci na długo. Ostrołęka czeka - bądź częścią tej magicznej nocy "Wśród Gwiazd"!

Bilety dostępne również bezpośrednio na stronie organizatora.

 

Uwaga, konkurs!

Dla naszych czytelników mamy 2  podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy występ. Aby je zdobyć wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@moja-ostroleka.pl z imionami i nazwiskami dwóch osób, które wezmą udział w widowisku, w tytule wpisując Grupa MoCarta.  Pierwsze osoby które spełnią warunki otrzymają od nas bezpłatne wejściówki. O wygranej dowiecie się w wiadomości zwrotnej. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Czas start!

 

Artykuł sponsorowany

 

Wyświetleń: 2670 komentarze: -
09:25, 23.10.2023r. Drukuj