sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Legendarny bokser Mike Tyson przyjechał do Piątnicy. Podobno kupić... gołębie (wideo)

Sieć obiegło zdjęcie Mika Tysona - amerykańskiego boksera, mistrza świata, który wraz z przyjaciółmi miał odwiedzić pod łomżyńską Piątnicę, aby spotkać się z lokalnym hodowcą i zakupić... gołębie. Informacja rozeszła się po mediach lotem błyskawicy.

Do wizyty boksera ze Stanów Zjednoczonych miało dojść jeszcze przed Wszystkimi Świętymi. Informacje podawał m.in. portal TVP Sport powołując się na wpis instagramowego użytkownika. Spotkanie opisał też portal mylomza.pl.

Reklama

Według informacji, Mike Tyson miał kupić od lokalnego hodowcy ponad 100 sztuk tych ptaków. 

Jak ustalił portal mylomza.pl,  Mike Tyson to wielki miłośnik gołębi. Do Piątnicy przyjechał z przyjaciółmi. Czy doszło do transakcji?

- Wiemy, że w tym samym czasie próbowano zaszczepić w Łomży ponad 100 sztuk gołębi, żeby móc otrzymać świadectwa zdrowia niezbędne do wywozu ptaków do USA od służb weterynaryjnych. W tym celu obdzwoniono kilka gabinetów weterynaryjnych w naszym mieście. Sprawa z wywozem ptactwa do kraju trzeciego nie jest prosta, rzekomy pomór drobiu i HAPI ograniczają swobodny obrót tymi zwierzętami - czytamy w serwisie mylomza.pl.

Hodowca gołębi z Piątnicy sprawy nie chciał skomentować.

Wiadomość rozeszła się lotem błyskawicy po wszystkich mediach. Internauci ruszyli do pracy i wizyta stała się zaczątkiem dla fali memów z udziałem boksera. Nie wszyscy dali wiarę, że utytułowany bokser odwiedził niewielką Piątnicę pod Łomżą.

Mike Tyson to legenda boksu zawodowego. Amerykański zawodnik panował jako niekwestionowany mistrz świata w wadze ciężkiej. Ze względu na bardzo agresywny sposób walki zyskał przydomki Bestia i Żelazny Mike. Po zakończeniu zawodowej kariery wrócił do pasji z dzieciństwa - hodowli gołębi. Kanał Animal Planet wyprodukowała nawet film "Taking on Tyson" o hobby boksera.

Więcej na portalu mylomza.pl.

Wyświetleń: 25196 komentarze: -
08:00, 08.11.2023r. Drukuj