sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nastolatek za kierownicą nie zdołał pokonać zakrętu. Dwoje nastolatków w szpitalu (zdjęcia)

Dwoje nastolatków trafiło do szpitala po tym, jak 18-letni kierowca nie zdołał pokonać zakrętu. Do wypadku doszło w Glebie (gm. Kadzidło), a pojazdem podróżowały cztery nastoletnie osoby.

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór po godz. 19.00 na lokalnej drodze łączącej wsie Gleba i Jeglijowiec w gminie Kadzidło. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 18-letni kierowca toyoty na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Samochód wypadł z drogi i dachował. Oprócz nastoletniego kierowcy, toyotą podróżowało dwóch 16-latków oraz 19-latka - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do szpitala trafiły dwie osoby: 19-latka oraz jeden z 16-latków. Na miejscu pracują policjanci z ostrołęckiej drogówki oraz posterunku w Kadzidle, którzy ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia. 

Aktualizacja

Do dyżurnego ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w rejonie miejscowości Gleba. Natychmiast na miejsce skierowano policjantów z Kadzidła oraz ostrołęckiej drogówki.

- Według ich wstępnych ustaleń kierujący toyotą 18-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, po czym dachował. Wraz z nim podróżowały jeszcze 3 młode osoby (19-latka i dwóch 16-latków). W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła pasażerka i jeden nastolatek. Policjanci za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Funkcjonariusze do późnych godzin wieczornych wykonywali na miejscu czynności procesowe, aby jak najdokładniej wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia - mówi kom. Tomasz Żerański.

Reklama

Pamiętajmy, że kierując autem bierzemy odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za pasażerów, których wieziemy oraz innych użytkowników dróg.

Zobacz zdjęcia:
Nastolatek za kierownicą nie zdołał pokonać zakrętu

Więcej zdjęć: Nastolatek za kierownicą nie zdołał pokonać zakrętu

Wyświetleń: 15006 komentarze: -
20:15, 12.11.2023r. Drukuj