sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Spotkanie z ostrołęczaninem Adamem Konowalskim - aktorem i psychoterapeutą

We wtorek 21 listopada, o godz. 18.00 - w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce - będzie można spotkać się z Adamem Konowalskim. To ostrołęczanin, aktor, psychoterapeuta. Biblioteka zaprasza na to spotkanie w ramach projektu "Ostrołęczanie: cykl spotkań".

Adam Konowalski (rocznik 1983) to aktor i psychoterapeuta. Ukończył Szkołę Podstawową nr 4 i I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce. Po maturze wyjechał do Krakowa, gdzie studiował aktorstwo w szkole Lart Studio. Po czym rozpoczął studia aktorskie w łódzkiej filmówce, które ukończył w 2007 roku. Karierę aktorską rozpoczął grając epizodyczne role w przeróżnych serialach i filmach w Polsce i za granicą, w teatrach w Łodzi, Radomiu i Warszawie, podróżował również ze spektaklami po Europie. Zagrał m.in. w filmie "Orlęta. Grodno '39", serialach "Chyłka. Kasacja", "Wojenne dziewczyny".

Reklama

Karierę aktorską zawiesił w 2020 roku. Od 2014 roku pracuje jako personel pokładowy w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Od 2016 roku studiuje w kilku szkołach psychoterapeutycznych i od 2020 roku praktykuje zawód psychoterapeuty w Centrum Terapii Dialog w Warszawie i Stowarzyszeniu Lambda Warszawa, wspierając osoby LGBT+.

Uwielbia prozę non-fiction, masowo ogląda filmy i seriale dokumentalne, ze szczególnym zamiłowaniem tematu sekt oraz jest fanem musicali.

Spotkania w ramach projektu "Ostrołęczanie: cykl spotkań" powstają przy współpracy ze stowarzyszeniem "Kulturalni-Poczytalni".

Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 listopada, o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce.

Wyświetleń: 2616 komentarze: -
09:25, 14.11.2023r. Drukuj