sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Czy prezydent i starosta pamiętają tabliczkę mnożenia? Dzieci mówią: Sprawdzamy! (zdjęcia)

Dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce, wraz z opiekunami, postanowiły wyruszyć w miasto i sprawdzić, czy wszyscy pamiętają tabliczkę mnożenia. Datę wybrano nieprzypadkowo, bo w Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Wychowankowie SOSW odwiedzili m.in. prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika.

- Dzień rozpocząłem od ciekawego spotkania z dziećmi i młodzieżą ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce. W ramach XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wylosowałem kilka przygotowanych wcześniej zadań. Na potwierdzenie zdanego testu otrzymałem dyplom z tytułem eksperta tabliczki mnożenia - pisze prezydent Łukasz Kulik.

Reklama

Zadania matematyczne nie ominęły także Starostwa Powiatowego. Z tabliczki mnożenia odpytano wicestarostę ostrołęckiego Krzysztofa Parzychowskiego. Zadania otrzymali także uczniowie i nauczyciele szkół, pracownicy różnych instytucji na terenie miasta. Do tablicy wezwano także przyłapanych przypadkowo przechodniów.

Kto zdał na szóstkę, a kto powinien sobie powtórzyć tabliczkę mnożenia? Na to każdy już pewnie zna odpowiedź.

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia zamieszczone na facebookowej stronie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce.

Fot. SOSW w Ostrołęce/UM Ostrołęka

Wyświetleń: 1686 komentarze: -
09:13, 19.11.2023r. Drukuj