sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Stało się. Maja Walentynowicz w finale The Voice of Poland! (wideo)

Maja Walentynowicz dostała się do finału programu "The Voice of Poland". W ostatnim odcinku zaśpiewała dwie piosenki - "A thousand Years" Christiny Perri i "Siebie mam", która jest singlem Mai. Uczestniczka ma za sobą ciężki tydzień. Dopadło ją mocne przeziębienie i nie mogła dać z siebie 100 procent.

Kolejny odcinek rozpoczął się od listu Mai do swojego taty. Niesamowicie wzruszył on wszystkich, i publiczność, i trenerów. Maja wspomniała w nim o swoim dzieciństwie i o tym, jak brakowało jej ojca w różnych momentach. Tata Mai, ze względu na pracę, nie mógł być zawsze na czas. Robił jednak wszystko, co w jego mocy, by wynagrodzić córce czas rozłąki.

Reklama

Dwa występy Mai

Uczestniczka zadedykowała tacie utwór Christyny Perri "A Thousand Years". Drugim utworem była piosenka, którą sama napisała. Czuwał nad nią producent muzyczny. Widzieliśmy przebitki z próby i tworzenia utworu. Widać było, że trenerka Mai - Justyna Steczkowska - jest zachwycona piosenką. 

- Wydawanie pierwszego singla to jest wielkie spełnienie. Zawsze chciałam, żeby moje piosenki były w radiu. Tekst powstał na początku rozmowy naszej z Leonem (prodeucentem muzycznym). Chciałam przekazać, jak ważna jest wiara w siebie i jak ważne jest ufanie sobie - "jak dobrze, że siebie mam". Mam nadzieję, że słuchając mojej piosenki, ludzie będą mogli się z nią utożsamić - mówi Maja Walentynowicz.

Następnie poznaliśmy opinie innych trenerów. Marek Piekarczyk wspominał, że podobały mu się oba występy. Jednak najbardziej wzruszył go listy do ojca. Następnie głos zabrała Lanberry, która odniosła się do srebrnej kreacji Mai.

- Cała masa rzeczy mnie wzruszyła. Jestem pod wrażeniem tego, jak Maju dojrzałaś w tym programie, jak rozkwitłaś. Dzisiaj błyszczysz dosłownie i w przenośni. Pięknie posłuchać, popatrzeć - mówiła Lanberry.

Maja w finale. Trzymamy kciuki!

Przyszedł czas na werdykt. Justyna Steczkowska podzieliła uczestników punktami 49 do 51 dla przeciwnika Mai - Bartka. Jednak głosowanie widzów znacząco przechyliło szalę wygranej. Maja została pierwszą finalistką tegorocznej edycji.

Przed Mają wielki finał. Cała Ostrołęka trzyma za nią kciuki. Finał już w sobotę 25 listopada o godz. 20.00. 

Cały odcinek można zobaczyć na TVP VOD. 

Fot. kadr z wideo

Wyświetleń: 2646 komentarze: -
09:55, 20.11.2023r. Drukuj