sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Artykuł sponsorowany

Mikołajki w Urwisie

Z wielką radością i entuzjazmem sala zabaw Urwis zaprasza Was na niezapomniane Mikołajki, które odbędą się w kolorowej i przyjaznej przestrzeni. To wyjątkowy czas, kiedy magia świąt zaczyna rozbrzmiewać w sercach najmłodszych, a my chcemy być częścią tych niezwykłych chwil.

W "Urwisie" nudzie mówimy stanowcze "NIE"! Nowe zabawki, jeszcze więcej gadżetów oraz baseny z piłeczkami, fascynujące labirynty, zjeżdżalnie i tory przeszkód to tylko początek atrakcji. Maluchy z pewnością zachwycą się nowoczesnymi samochodami, gokartami, rowerami oraz konsolą PS4 z Google VR. A dla tych, którzy pragną twórczej zabawy, czekają klocki Minecraft, tablica do rysowania i wiele innych.

Planujesz wyjątkowe przyjęcie urodzinowe? "Urwis" to idealne miejsce na celebrowanie tych chwil. Możliwość organizacji przyjęć z własnym cateringiem to propozycja, której nie można przeoczyć.

A dla rodziców, którzy chcą zrelaksować się przy filiżance pysznej kawy, przygotowaliśmy specjalne miejsce. Co więcej, myśląc o mamach z wózkami, udostępniliśmy windę, aby komfort i dostępność były na najwyższym poziomie.

Mikołajki

Sala zabaw "Urwis" przygotowała dla swoich małych gości wyjątkową atrakcję - trzy rodzaje pysznych ciasteczek, które będą idealnym uzupełnieniem zabawy. Wszystkie słodkości są przygotowane bez dodatku czekolady, aby zapewnić bezpieczeństwo i radość każdemu dziecku. Dodatkowo, dla tych, którzy wolą coś chrupiącego, Urwis oferuje chrupki i paluszki, które z pewnością zaspokoją małe apetyty.

Nie zapomniano także o zdrowym nawodnieniu - dla dzieciaków przygotowano soki i wodę, aby mogły swobodnie ugasić pragnienie podczas zabawy.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort małych gości, podczas Mikołajek w sali zabaw "Urwis" będzie obecna tylko jedna grupa dzieci. Dbano o to, aby nie łączyć grup, co zapewnia lepszą organizację i bezpieczeństwo.

Dla rodziców, którzy będą towarzyszyć swoim pociechom, sala zabaw Urwis przygotowała specjalną strefę relaksu. Oferowana jest aromatyczna kawa i herbata oraz coś słodkiego, aby umilić czas oczekiwania i pozwolić na chwilę oddechu w przyjaznej atmosferze.

Nie czekaj! Zadzwoń i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś pod numerem: 537-350-850. Sala zabaw "Urwis", gdzie zabawa nie ma końca!

 

Zapraszamy,

Sala Zabaw "Urwis"

Ostrołęka, ul. Insurekcyjna 6a

Budynek pomiędzy Ostrołęckim Centrum Kultury a Galerią Alius (II piętro)

Czynne od wtorku do niedzieli w godzinach 12.00-19.00.

Profil na Facebooku

Zobacz zdjęcia:
"Urwisa" – królestwa zabawy dla najmłodszych

Więcej zdjęć: "Urwisa" – królestwa zabawy dla najmłodszych

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2445 komentarze: -
11:21, 20.11.2023r. Drukuj