sobota, 9 grudnia 2023 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Gwiazdy muzyki i humoru zabłysły w Ostrołęce. Jak się bawiliście? (zdjęcia, wideo)

W sali widowiskowej OCK wystąpiła Grupa MoCarta z najnowszym programem "Wśród Gwiazd". Kabareciarze przenieśli ostrołęczan do innego wymiaru. Pełnego śmiechu i pozytywnej energii. Byliście? Dajcie znać, jak było?

"Wśród Gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kabaretu. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni byli największymi gwiazdami muzyki. Ale tylko na chwilę... Ten występ to humor, elegancja i najlepsza muzyka, kabaret Music Show, to rozrywka dla wszystkich. Bez względu na to, ile masz lat i skąd pochodzisz.

Kabareciarze od wielu już lat wypełniają sale koncertowe nie tylko w Polsce, ale także we Francji, Japonii, Kanadzie, Anglii, Chinach. Ludzie z całego świata regularnie piszą prośby, aby artyści znów ich odwiedzili. Fantastyczny spektakl kabaretowy, wspaniała muzyka, humor i skecze to po prostu rozrywka na całego! 

Reklama

Grupa MoCarta wystąpiła przed ostrołęcką publicznością w poniedziałek 20 listopada 2023 roku o godz. 19.00, w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zobacz zdjęcia:
Grupa MoCarta w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Grupa MoCarta w Ostrołęce

Wyświetleń: 1658 komentarze: -
20:48, 20.11.2023r. Drukuj