poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r., imieniny Anastazji, Wacława, Leonida

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Czołowe zderzenie dostawczaka i osobówki. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia, aktualizacja)

Marznące opady sparaliżowały ruch drogowy w naszym mieście i powiecie. W Laskowcu doszło do poważnego wypadku. Na miejscu pracują służby, które wyjaśniają okoliczności wypadku. W rejonie miejsca zdarzenia powstają spore utrudnienia. Zdejmijcie nogę z gazu.

Do zdarzenia doszło w czwartek 23 listopada przed godz. 8.00. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

Aktualizacja

Jedna osoba została zabrana do szpitala w wyniki zdarzenia, które miało miejsce dziś rano na trasie krajowej K-61w m. Laskowiec. Bądźmy ostrożni i dostosujmy styl naszej jazdy do warunków drogowych.

Dziś rano na stanowisko kierowania wpłynęło zgłoszenie dotyczące zderzenia czołowego "dostawczaka" i osobowej toyoty w Laskowcu. Na miejsce dyżurny ostrołęckiej komendy skierował patrol z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego oraz służby ratunkowe.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący dostawczym Iveco 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka toyotą kierowaną przez 35 - latka, także z naszego powiatu. W wyniku zdarzenia kierujący japońskim autem został zabrany do szpitala, obydwaj kierowcy byli trzeźwi - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Poważny wypadek w Laskowcu

Więcej zdjęć: Poważny wypadek w Laskowcu

Wyświetleń: 22324 komentarze: -
09:00, 23.11.2023r. Drukuj