sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

WSAP nie dla Wąsika. Uczelnia nie chce skazanego polityka w swoich murach

Trwają poszukiwania sali, w której w niedzielę odbędzie się spotkanie ze skazanym politykiem PiS Maciejem Wąsikiem. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej zerwała umowę.

Organizatorem spotkania są ostrołęckie struktury Prawa i Sprawiedliwości. Pierwotnie Maciej Wąsik miał pojawić się w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce. Spotkanie zaplanowano na niedzielę na godz. 15.00. 

W piątkowy wieczór dowiedzieliśmy się, że WSAP ostatecznie nie zgodziła się na goszczenie w swoich murach skazanego polityka PiS i zerwała umowę. Lokalni politycy PiS szukają nowej sali. Komunikat gdzie odbędzie się niedzielne spotkanie, zostanie opublikowany w sobotę.

"Bądźmy razem" - to cykl spotkań z mieszkańcami polityków Prawa i Sprawiedliwości. Szeroko zakrojona akcja zakłada organizację otwartych spotkań z czołowymi przedstawicielami PiS. Na spotkanie do Ostrołęki mają przyjechać Maciej Wąsik i Anna Krupka. Założenie jest takie, żeby politycy PiS spotykali się z mieszkańcami najpierw miast wojewódzkich, potem byłych miast wojewódzkich, następnie wszystkich powiatów. Jak informują organizatorzy, ideą spotkań jest, żeby do danych miast przyjeżdżały osoby z zewnątrz. 

Wyświetleń: 19171 komentarze: -
19:59, 02.02.2024r. Drukuj