sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Spotkanie z pisarzem Kamilem Sobikiem

W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej spotkamy się z Kamilem Sobikiem - pisarzem i blogerem, autorem m.in powieści "Gary & Litin: Maroszek" i "Order Cyncynata". Spotkanie zaplanowano na wtorek 13 lutego 2024 o godz. 18.00.

Gary Hayes i Litin Stockborn to dwaj złodzieje, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do zdobycia. To sprawiło, że stali się najbardziej rozpoznawalnym i skutecznym duetem w branży. Jednak ich początki nie były takie kolorowe i tylko  szczęście uratowało ich od odsiadki. Przeszłość zostawili za sobą, ale… Czy przeszłość zostawiła ich? Niebawem otrzymują kolejne zlecenie, którym jest kradzież orderu Cyncynata. Czy również i tym razem uda im się wykonać zadanie?

Kamil Sobik - ur. w 1991 roku, debiutował na rynku powieścią "Gary & Litin: Maroszek". Książka "Order Cyncynata" jest już jego trzecią powieścią, a następne czekają w kolejce do wydania. Prowadzi blog pisarski segeworld.pl, gdzie udostępnia krótkie opowiadania fantasy, sensacyjne i nawet historyczne. Na co dzień reklamodawca w mediach społecznościowych oraz entuzjasta gier komputerowych.

Fot. MBP/Kamil Sobik

Wyświetleń: 1387 komentarze: -
08:42, 05.02.2024r. Drukuj