sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Śmierć na drodze. Potrącony pieszy zmarł na miejscu (zdjęcia)

Śmierć na miejscu poniósł pieszy potrącony przez kierowcę fiata. Do tragedii doszło w gminie Troszyn. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego poruszał się poza obszarem zabudowanym, prowadził rower. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, zmarł na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 6 lutego, po zmierzchu. Na miejsce przybyły policja i służby ratunkowe. O szczegóły  zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

- Kierujący fiatem, 54-letni mieszkaniec Ostrołęki, jadąc od miejscowości Dąbek w kierunku Troszyna, najechał na idącego nieprawidłową stroną drogi  pieszego, który prowadził rower. 72-letni mieszkaniec powiatu poruszał się bez obowiązkowych poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych. Niestety, pomimo podjętej reanimacji pieszego nie udało się uratować. Kierowca fiata był trzeźwy  - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą czynności skierowane na ustalenie wszystkich okoliczności z tego zdarzenia.

Zobacz zdjęcia:
Śmiertelne potrącenie koło Troszyna

Więcej zdjęć: Śmiertelne potrącenie koło Troszyna

Wyświetleń: 23528 komentarze: -
18:49, 06.02.2024r. Drukuj