środa, 21 lutego 2024 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Żakiet Bożenki za 5 tys. zł, kolacja z prezydentem Kulikiem tańsza od Konstytucji z podpisem Szymona Hołowni

Zakończyły się WOŚP-owe licytacje na portalu allegro.pl. W tym roku ostrołęcki sztab wystawił wiele ciekawych przedmiotów. Sprawdzamy, ile pieniędzy udało się uzbierać i które aukcje cieszyły się dużą popularnością. 

Na portalu allegro.pl trwały aukcje, z których dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostrołęcki sztab WOŚP przygotował szereg bardzo atrakcyjnych licytacji. Postanowiliśmy sprawdzić kwoty z jakim zakończyły się niektóre aukcje.

Żakiet Pani Bożenki

Niezwykłą popularnością cieszyła się akcja, na której znalazł się słynny żakiet Pani Bożenki, czyli strój, w którym swoje filmiki nagrywa popularny tiktoker zetkacper (pewnie nie wszyscy wiedzą, że to ostrołęczanin). Ten przedmiot licytowały aż 24 osoby. Ostateczna kwota to 5300 zł.

Zwycięzca będzie mógł spotkać się z Kacprem Zembrzuckim. Tiktoker osobiście przekaże słynny żakiet.

- Nauczycielka Bożenka, czyli zetkacper, wystawia na licytację swój ikoniczny żakiet z filmów na TikToku i Instagramie! To unikalna okazja dla fanów humoru i kolekcjonerów. Pani Bożenka to internetowy fenomen, a jej parodie podbijają serca milionów. Teraz masz szansę zdobyć żakiet, który stał się ważnym symbolem kultowej postaci. Nie przegap szansy na posiadanie części historii i jednocześnie wspieranie dobrej sprawy! Żakiet w uzgodnionym wspólnie terminie dostarczy sam zetkacper - czytamy w opisie.

Kolacja z prezydentem

Kolację z prezydentem licytowało 13 osób. Zwycięzca wpłaci na WOŚP 1225 zł. W opisie aukcji czytamy, że kolacja odbędzie się w restauracji Nowa Ostoja, a za kolację zapłaci prezydent.

- Przedmiotem aukcji jest kolacja z Prezydentem Miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem w restauracji Nowa Ostoja. Termin do ustalenia. Osoba, która wygra licytację może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Oczywiście prezydent płaci za cały poczęstunek - podano w opisie aukcji.

Konstytucja z podpisem Szymona Hołowni

18 osób licytowało konstytucję z podpisem Marszałka Sejmu. Przedmiot ten przekazała Posłanka Żaneta Cwalina - Śliwowska. Ostatecznie konstytucja została wylicytowana za 1775 zł.

- To nie tylko dokument o fundamentalnym znaczeniu dla państwa, lecz także niezwykły  przedmiot pod względem kolekcjonerskim - czytamy. 

Koszulka Mistrza Polski Alana Banaszka

 Firma Stora Enso przekazała na licytację koszulkę Mistrza Polski 2023 ze startu wspólnego Alana Banaszka z autografem kolarza. Ta aukcja zakończyła się z kwotą 610 zł.

Voucher na przejażdżkę czołgiem T-55

Redakcja Mojej Ostrołęki na licytacje WOŚP przekazała voucher na przejażdżkę czołgiem T-55. To coś dla miłośników militariów i tych, którzy szukają nowych wrażeń. Ta aukcja zakończyła się z kwotą 405 zł.

Wyświetleń: 8484 komentarze: -
14:48, 10.02.2024r. Drukuj