środa, 21 lutego 2024 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Studniówka 2024. Tak bawi się II LO! (zdjęcia, wideo)

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce rozpoczęli zabawę się na balu studniówkowym. Tegoroczni maturzyści hucznie obchodzą to wydarzenie. Symboliczne sto dni do egzaminu dojrzałości odliczają w sali Olimpia. Młodzież na chwilę może zapomnieć o nauce i zatracić się we wspólnej zabawie.

Maturzyści z II LO w sobotę 10 lutego odliczali symboliczne sto dni do matury. Wraz z osobami towarzyszącymi oraz dyrekcją szkoły i nauczycielami bawili się podczas balu studniówkowego.

Reklama

Zgromadzonych gości powitał dyrektor II LO Krzysztof Jankowski.

- Uczestniczymy w zabawach, dyskotekach i weselach, ale nie każda uroczystość zasługuje na miano balu. Ta uroczystość ten tytuł uzyskuje. Sala w której się zebraliście pamięta doskonale poprzednie studniówki i poprzednie roczniki. Myślę że z powodzeniem moglibyśmy wmurować tutaj płyty z napisem rocznika. Byłaby to taka norwidowska aleja gwiazd. Bal studniówkowy, to zdecydowanie więcej niż zwykła impreza. Okoliczności w jakich się znajdujemy, oczekuje od nas taktu, kultury i kunsztu - mówi dyrektor Krzysztof Jankowski.

Dyrektor życzył także uczniom udanej zabawy. Na koniec jego wypowiedzi padły słowa: Studniówkę czas zacząć.Imprezę tradycyjnie rozpoczęto od poloneza, do którego przygotowała uczniów Katarzyna Orlicka - nauczycielka wychowania fizycznego. Skomplikowaną choreografię poloneza zatańczyły aż 24 pary. Następnie zobaczyliśmy krótką część artystyczną.

Bal rozpoczął się 1o lutego 2024 r. o godz. 19.00 w sali Olimpia w Krukach.

Zobacz zdjęcia:
Studniówka II LO w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Studniówka II LO w Ostrołęce

Zobacz zdjęcia:
Studniówka II LO w Ostrołęce (fot.Studio Wysmułek)

Więcej zdjęć: Studniówka II LO w Ostrołęce (fot.Studio Wysmułek)

 

Wyświetleń: 23019 komentarze: -
21:39, 10.02.2024r. Drukuj