środa, 21 lutego 2024 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pijany 24-latek doprowadził do czołowego zderzenia. Jedna osoba trafiła do szpitala (aktualizacja)

W niedzielny poranek na ul. Kopernika doszło do groźnego wypadku. Pijany 24-latek stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw. Kierująca bmw trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 lutego o godz. 6.00 na ul. Kopernika w Ostrołęce. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Do działań zadysponowano dwa zastępy strażaków z Ostrołęki.

Aktualizacja

- 24-letni kierujący seatem jadąc ulicą Fieldorfa "Nila" podczas skrętu w ulicę Kopernika stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo bmw, którym kierowała 48-letnia mieszkanka naszego powiatu. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. 24-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, wydmuchał w alkomat prawie 2 promile alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ostrołęccy policjanci apelują do kierowców o odpowiedzialność i wyobraźnie. Jazda pod wpływem alkoholu, bądź środków odurzających stwarza ogromne niebezpieczeństwo bez względu na to, jakim pojazdem się poruszamy.

Fot. czytelnik

Wyświetleń: 17813 komentarze: -
10:11, 11.02.2024r. Drukuj