środa, 21 lutego 2024 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Potrącenie w Kurpiewskich. Pieszy bez odblasków znajdował się na środku jezdni! (zdjęcia)

W niedzielny wieczór doszło do potrącenia pieszego w miejscowości Kurpiewskie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 58-latek ubrany na czarno i bez odblasków znajdował się na środku jezdni. Został zabrany do szpitala. 

W niedzielę po godz. 18.00 doszło do bardzo poważnego potrącenia pieszego w miejscowości Kurpiewskie. Droga w rejonie miejsca zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują ostrołęckie służby, które wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 lutego po godz. 18.00 w miejscowości Kurpiewskie (gm. Lelis). O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji. Droga w rejonie miejsca zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Reklama

Aktualizacja

- 20-letnia kierująca audi jadąc od miejscowości Dąbrówka w kierunku miejscowości Kurpiowskie na nieoświetlonym odcinku drogi potrąciła ubranego na czarno 58-letniego mężczyznę, który jak wynika ze wstępnych ustaleń znajdował się na środku drogi. Pieszy poruszał się, bez wymaganych poza obszarem zabudowanym, elementów odblaskowych. Mężczyzna z obrażeniami zabrany do szpitala. Kierująca była trzeźwa - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. 

Mundurowi po raz kolejny apelują o noszenie odblasków. Podarujmy swoim bliskim elementy odblaskowe, mogą one uratować to co najcenniejsze - życie. 

- To już kolejne zdarzenie na przestrzeni kilku ostatnich dni, kiedy to piesi nie zdają sobie sprawy, że bez elementów odblaskowych są po prostu dla kierowców niewidoczni. Powinniśmy to sobie uświadomić i rozmawiać, o tym z naszymi bliskimi, że widoczność jest kluczowa dla bezpieczeństwa. Dlatego prosimy o korzystanie z elementów odblaskowych zarówno w obszarze zabudowanym jak i poza nim - dodaje rzecznik prasowy.

Zobacz zdjęcia:
Potrącenie pieszego w Kurpiewskich

Więcej zdjęć: Potrącenie pieszego w Kurpiewskich

Wyświetleń: 12333 komentarze: -
19:24, 11.02.2024r. Drukuj