wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mała Gaja potrzebuje naszej pomocy. Jest iskierka nadziei!

Pojawiła się nadzieja, że mała Gaja z Olszewa-Borek będzie przyjęta do jednej z amerykańskich klinik specjalizujących się w opiece nad pacjentami z zespołem Retta! Może to się stać już w marcu, czyli za dwa miesiące! Stwórzmy wspólnotę i pomóżmy Gai!

Aby wyjazd się udał, trzeba zebrać znaczna sumę na badania kwalifikacyjne. Potrzeba jednak dużo pieniędzy.

- Droga do zdrowia Gai to wyboista, kosztowna i trudna podróż, której sami nie jesteśmy w stanie pokonać. Dlatego potrzebujemy Was, abyśmy razem stworzyli potężną falę wsparcia! Musimy się spieszyć, bo choroba jest bezwzględna - nie patrzy na czas i postępuje nieubłaganie. Będzie postępować, aż odbierze Gai wszystko! Nie możemy więcej pozwolić sobie na stracony czas! Dlatego z głębi serca zwracamy się do Was z niezwykłym uczuciem nadziei, ale i jednocześnie z gorzkim smutkiem związanym z sytuacją, w jakiej znalazło się nasze ukochane dziecko. Prosimy o wsparcie finansowe - piszą rodzice dziewczynki.

Reklama

U Gai została zdiagnozowana nieuleczalna, bardzo ciężka i rzadka, genetyczna choroba - Zespół Retta.  Jest to zaburzenie neurorozwojowe, które wpływa na funkcjonowanie mózgu, rdzenia kręgowego oraz systemu nerwów i komórek. Choroba powoduje, m.in. problemy fizyczne, psychiczne, a także padaczkę, problemy kardiologiczne, bezdechy. Na Zespół Retta nie ma lekarstwa. Dziecko powoli zamyka się w swoim ciele, przestaje się komunikować z otoczeniem i staje się tzw. Cichym Aniołem. W konsekwencji może stracić władzę w rękach i nogach, a także wszystkie nabyte do tej pory umiejętności. 

Jeśli czujesz, że możesz pomóc, dołącz do naszej walki

Liczy się każdy grosz. Jeśli tylko możecie pomóc, dorzucajcie swoje cegiełki.

Wpłać dowolną kwotę na: www.siepomaga.pl/gaja-zakrzewska

Wyświetleń: 3417 komentarze: -
10:02, 23.02.2024r. Drukuj