czwartek, 23 maja 2024 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zderzenie hondy z autobusem MZK. Kierowca uciekł! (zdjęcia)

Do zderzenia osobowej hondy z autobusem komunikacji miejskiej doszło we wtorkowy wieczór na rondzie im. Kupiszewskiego w Ostrołęce. Kierowca samochodu osobowego, prawdopodobnie podczas wjeżdżania na rondo wymusił pierwszeństwo na kierowcy autobusu.

Stłuczka wydarzyła się we wtorek około godz. 19.00 na rondzie u zbiegu ul. 11 Listopada i Bohaterów Warszawy. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji. Czekamy na odpowiedź.

Reklama

Jak ustalił nasz reporter, do zderzenia doszło prawdopodobnie z winy kierowcy osobowej hondy (na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego). Mężczyzna, wjeżdżając na rondo, uderzył w poruszający się po rondzie autobus MZK. To jednak nieoficjalne ustalenia.

Na miejscu pracują policjanci. Występują ograniczenia w ruchu. Bądźcie ostrożni. Za chwilę więcej zdjęć i informacji.

Aktualizacja

Kierowca hondy nie tylko doprowadził do zderzenia z autobusem komunikacji miejskiej, ale także uciekł z miejsca zdarzenia.

- Według ustaleń funkcjonariuszy młody mężczyzna kierujący hondą wymusił pierwszeństwo podczas wjeżdżania na rondo na kierowcy autobusu MZK. Po zdarzeniu zatrzymał pojazd i oddalił się. Obecnie jest poszukiwany  - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Autobusem, oprócz kierowcy, podróżowało około 10 pasażerów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mundurowi ustalili już właściciela hondy. 

Zobacz zdjęcia:
Zderzenie hondy z autobusem MZK

Więcej zdjęć: Zderzenie hondy z autobusem MZK

Wyświetleń: 9040 komentarze: -
19:13, 14.05.2024r. Drukuj