czwartek, 23 maja 2024 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wpadli z mefedronem

Dwóch młodych mieszkańców powiatu pułtuskiego zatrzymali policjanci Wydziału Kryminalnego makowskiej policji. Mężczyźni posiadali mefedron. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawiania wolności.

We wtorek 14 maja o godz. 11.30 na terenie gminy Szelków policjanci Wydziału Kryminalnego makowskiej policji zatrzymali do kontroli drogowej audi. W pojeździe jechało dwóch młodych mężczyzn.

Reklama

- Po ich wylegitymowaniu okazało się, że kierujący ma 16 lat, a pasażer 19. Obaj to mieszkańcy powiatu pułtuskiego. Podczas dalszych czynności policjanci ujawnili u kierującego 16-latka blisko 7 gram białego kryształu, natomiast u 19-latka 1 gram kryształu w torebce strunowej. Wstępne badanie wykazało, że jest to mefedron. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani, a pojazd zabezpieczony na strzeżonym parkingu  - mówi podkom. Monika Winnik, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim. 

16-latek za posiadanie narkotyków i jazdę bez uprawnień odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. 19-latek za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

Fot. KPP w Makowie Mazowieckim

Wyświetleń: 1706 komentarze: -
12:55, 15.05.2024r. Drukuj