sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ekomena zaprasza na nocną przejażdżkę rowerową ulicami miasta

Stowarzyszenie Ekomena zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze na nocną jazdę ulicami Ostrołęki. Start równo o północy - z 31 maja na 1 czerwca. Skąd taki nietypowy termin? Będzie to inauguracja rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Odbywa się ona za pośrednictwem aplikacji Aktywne Miasta.

Rowerowa Stolica Polski to organizowana przez miasto Bydgoszcz największa rywalizacja rowerowa w Polsce. Mieszkańcy samorządów przez cały miesiąc rywalizują o tytuł rowerowej stolicy, rejestrując swoje przejazdy za pośrednictwem aplikacji Aktywne Miasta. Co ważne, trzeba ją uruchomić za każdym razem, gdy będziemy ruszać w trasę.

Reklama

Akcja kręcenia kilometrów potrwa przez cały czerwiec. Aby ten wynik był jak najbardziej okazały, Stowarzyszenie Ekomena zaprasza na Nocną Przejażdżkę Rowerową inaugurującą rozpoczęcie rywalizacji.

- Spotykamy się na parkingu przy Stadionie Miejskim na ul. Witosa w Ostrołęce w piątek, 31 maja o godz. 23.45. Ruszamy tuż po północy, po starcie rywalizacji w aplikacji Aktywne Miasta. Do przejechania mamy trasę 12 km ścieżkami rowerowymi po ulicach Ostrołęki. Robimy pętlę w średnim tempie i po 50 minutach wracamy na miejsce startu - zapraszają organizatorzy.

Jak dołączyć do tej arcyciekawej rywalizacji?

Pobierz już dziś bezpłatną aplikację: TUTAJ lub TUTAJ

Po uruchomieniu i rejestracji w aplikacji Aktywne Miasta wybierz Rywalizację o Tytuł Rowerowej Stolicy Polski, a następnie miasto Ostrołęka. W następnym kroku należy wskazać grupę, z którą się identyfikujemy. Naszych członków i sympatyków zachęcamy do dołączenia do naszej grupy Stowarzyszenia Ekomena. Można również stworzyć swoją grupę, drużynę lub kręcić kilometry dla swojego zakładu pracy, szkoły, klubu i razem z współpracownikami i przyjaciółmi wziąć udział w rywalizacji. W tym celu prosimy o zgłoszenie nowej grupy na maila: bartosz.truszkowski@um.ostroleka.pl, w wiadomości podając kategorię grupy (firmy, instytucje, media, szkoły, uczelnie i ogólna), nazwę grupy i ewentualnie logo.

Wyświetleń: 1887 komentarze: -
14:56, 29.05.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com