sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Agresor zza kółka. Bijatykę nagrał postronny kierowca. Natychmiastowa reakcja policji (wideo, aktualizacja)

Postronny kierowca nagrał pobicie, do którego w samym centrum Ostrołęki, na skrzyżowaniu przy I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce. Jeden z kierowców wyszedł z auta i zaczął okładać pięściami mężczyznę, który jechał przed nim.

Nagranie pojawiło się na popularnym w serwisie YouTube kanale Stopcham, piętnującym agresję i łamanie przepisów na drodze. Film datowny jest na 29 maja, ale nie wiadomo czy to właśnie tego dnia doszło do agresji.

Reklama

Na krótkim nagraniu widać jak kierowca mercedesa zatrzymuje się na skrzyżowaniu na ul. Traugutta. Sygnalizator emituje w tym czasie czerwone światło. Z tyłu zatrzymuje się za nim mitsubishi, z którego wybiega młody mężczyzna i zaczyna krzyczeć oraz okładać pięściami kierowcę mercedesa. Po ataku wraca ponownie. Wyraźnie widać, że jest agresywny i krzyczy.

Na razie nie wiadomo czy sprawa trafiła policję.

Aktualizacja 

Okazało się, że poszkodowany kierowca mercedesa do tej pory nie złożył zawiadomienia w sprawie napaści, do której doszło na skrzyżowaniu. Policjanci jednak szybko ustalili personalia podejrzanego.

- Pomimo braku zawiadomienia ze strony osoby pokrzywdzonej, policjanci sami podjęli czynności w tej sprawie. W ich trakcie ostrołęccy kryminalni szybko ustalili właścicieli pojazdów oraz dokładny dzień i godzinę tego zdarzenia  - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czynności w tej sprawie trwają.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o wzajemny szacunek i wyrozumiałość. Wobec osób, które będą zachowywać się agresywnie na drodze będzie stosowana zasada zero tolerancji - dodaje rzecznik.

Wyświetleń: 30179 komentarze: -
00:53, 30.05.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com