sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Tragiczny wypadek w Kordowie. Jedna osoba nie żyje, kilka zostało rannych (zdjęcia, wideo)

Do tego wypadku doszło dziś, o godz. 5.11, na drodze krajowej nt 61 w miejscowości Kordowo. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Skutki wypadku są tragiczne - jedna osoba nie żyje, są ranni.

Do wypadku doszło przy zjeździe na stację paliw. Jak wynika z relacji świadków jedno z aut skręcało z krajówki właśnie na tę stację. Podczas tego manewru doszło do zderzenia.

W wypadku zderzyły się ford i toyota.

Reklama

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń pojazdy zderzyły się czołowo. W fordzie oprócz kierowcy podróżowało 3 pasażerów, natomiast w toyocie kierowca i dwie kobiety. Niestety w wyniku zdarzenia 82-letnia pasażerka toyoty poniosła śmierć na miejscu, a pozostali pasażerowie z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do okolicznych szpitali. Na miejscu cały czas pod nadzorem prokuratora pracują policjanci z ostrołęckiej drogówki. W czynnościach bierze udział także technik kryminalistyki. Wszystko po to, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku - informuje Tomasz Żerański - rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy. 

Zobacz zdjęcia:
Śmiertelny wypadek w Kordowie

Więcej zdjęć: Śmiertelny wypadek w Kordowie

Wyświetleń: 48675 komentarze: -
07:41, 06.06.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com