sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Magdalena Kielewicz-Kaczyńska komentuje wynik wyborów do Europarlamentu

Znamy już oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Z naszego okręgu mandaty otrzymało troje posłów. W wyborach startowała też Magdalena Kielewicz-Kaczyńska z listy KO. Jak komentuje swój wynik? 

Magdalena Kielewicz-Kaczyńska do niedawna sprawowała funkcję kierowniczki oddziału Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce (MSCDN), wcześniej była nauczycielką, a także wiceprezydentem Ostrołęki. Od 15 kwietnia br. stanęła na czele ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Zdecydowała się na start w wyborach do parlamentu Europejskiego.

Reklama

Wybory odbyły się w minioną niedzielę. W skali kraju wybory do europarlamentu wygrała Koalicja Obywatelska, nieznacznie wyprzedzając Prawo i Sprawiedliwość.

Magdalena Kielewicz-Kaczyńska nie otrzymała mandatu. Głosowało na nią 2 413 osób. Jak komentuje wyniki wyborów?

- Platforma Obywatelska zrobiła fantastyczny wynik. To jest zasługa wyborców, którzy zaufali Platformie Obywatelskiej. Wyborcy postawili na bezpieczną Polskę w bezpiecznej Europie. To jest bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, bez względu na to, na kogo głosowali. Jeśli chodzi o mój wynik, to oczywiście byłby on z pewnością lepszy, gdybym miała więcej czasu. Ostatnio objęłam nową pracę w Urzędzie Wojewódzkim, to było dla mnie priorytetem. Dziękuję, wyborcom, którzy na mnie zagłosowali, którzych przekonałam, że bezpieczeństwo jest najważniejsze w tej chwili. W Ostrołęce mieliśmy numer jeden, czyli pana Stanisława Kubła, osobę bardzo znaną, która zebrała bardzo dużo głosów. Pewnie gdyby nie było tak silnego kandydata, to inni kandydaci dostaliby więcej głosów, ja również. Dziękuje za każdy oddany na mnie głos - mówi Magdalena Kielewicz-Kaczyńska. 

Wyświetleń: 5837 komentarze: -
13:58, 10.06.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com