sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Miasto nie organizuje strefy kibica na Euro 2024. Fani futbolu mogą udać się do Myszyńca

Miasto nie zorganizuje strefy kibica na nadchodzące Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. Fani piłkarskich emocji muszą udać się do Regionalnego Centrum Kultury w Myszyńcu. Obejrzymy tam niektóre mecze w fazie grupowej i pucharowej.

Już w piątek 14 czerwca rozpoczyna się Euro 2024. Przed fanami piłki nożnej intensywny miesiąc skupiony na kibicowaniu i oglądaniu rozgrywek. Wiemy, że w naszym mieście kibiców jest całkiem sporo. Pokazały to między innymi organizowane strefy kibica podczas Mistrzostw Świata 2018, kiedy trenerem był jeszcze Adam Nawałka. Choć biało-czerwoni nie zaprezentowali się na imprezie najlepiej, to ostrołęczanie kibicowali im do ostatniej minuty. Wypełnione były wszystkie miejsca siedzące. Kibice siedzieli także na kocach. Było widać, że rejon sceny przy Kupcu ożyły.

Reklama

Strefy kibica w Ostrołęce nie będzie

Na tegoroczną dużą piłkarską imprezę miasto nie zaplanowało stworzenie strefy kibica. Wielka szkoda... Nasi czytelnicy wysyłali pytania dotyczące organizacji wspominanej strefy. Zainteresowanych było więc sporo.

- Chciałam zapytać, czy miasto planuje zorganizować strefy kibica. Pamiętam, że w Ostrołęce były kiedyś takie strefy. Chciałam się wybrać z moim synem. Dużo fajniej oglądać mecz, w towarzystwie innych mieszkańców. To zupełnie inny wymiar niż w domu. Inne emocje i atmosfera. Może udałoby się zorganizować coś takiego w naszym kinie, są przecież dwie sale. Byłoby super. Wszyscy w biało-czerwonych barwach i z okrzykami wsparcia - pisze nasza czytelniczka.

Może prywatne podmioty - puby czy restauracje - zdecydują się na organizację stref kibica?

Jest pocieszenie. Strefa kibica w Myszyńcu

Na zorganizowanie stref kibica decydują się mniejsze miejscowości np. Myszyniec. Wielkie kibicowanie odbędzie się w sali RCCK w Myszyńcu. Pierwszy mecz biało-czerwonych odbędzie się w niedzielę 16 czerwca. Wtedy też w sąsiednim Kadzidle będzie trwała jedna z najważniejszych lokalnych imprez - Wesele Kurpiowskie.

Wstęp na strefę kibica w RCCK w Myszyńcu jest darmowe. Uwaga, liczba miejsc ograniczona.

Harmonogram meczów, które można obejrzeć w strefie kibica

Polska - Holandia - 16 czerwca (niedziela) godz. 15.00,

Polska - Austria - 21 czerwca (piątek) godz. 18.00,

Francja - Polska - 25 czerwca (wtorek) godz. 18.00,

Dania - Anglia - 20 czerwca (czwartek) godz. 18.00,

Hiszpania - Włochy - 20 czerwca (czwartek) godz. 21.00.

Harmonogram fazy pucharowej przedstawimy po rozstrzygnięciach fazy grupowej.

Reklama

Idealny plan na niedzielę

Dla Naszych Czytelników mamy idealny plan na niedzielę. Najpierw udajcie się do Kadzidła na Wesele Kurpiowskie, by poobcować z lokalną kulturą. Później przenieście się na strefę kibica do Myszyńca, by poczuć prawdziwie piłkarskie emocje. A na koniec wpadnijcie jeszcze raz do Kadzidła, by pobawić się na koncercie Cleo.

Dajcie znać w komentarzach, czy nasza reprezentacja wyjdzie z grupy.

Wyświetleń: 1447 komentarze: -
14:33, 10.06.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com